جهش تولید با مشارکت مردم

044-33322222   

برگزاری نخستین جلسه کارگروه مدیریت سبز در شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی

تست

در راستای دستورالعمل و راهنمای اجرای آئین نامه نظام مدیریت سبز، همزمان با تشکیل کارگروه مدیریت مصرف سبز، نخستین جلسه این کارگروه نیز با حضور فرزاد حکیمی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه گذاری شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی و نمایندگان دیگر معاونت ها و واحدهای مرتبط برگزار شد.

حکیمی هدف از تشکیل کارگروه مدیریت سبز را آموزش و فرهنگ سازی، کاهش هزینه ها، به حد اقل رساندن مصرف انرژی، حفظ و صیانت از محیط زیست برشمرد.
معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه گذاری  شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی اظهار امیدواری کرد خروجی و نتایج جلسات این گارگروه باعث شود تا مجموعه همکاران با احساس مسئولیت در مصرف منابع در تمام زمینه ها از جمله مدیریت مصرف آب، انرژی (، برق ، گاز و...) با تدبیر و فرهنگ درست مصرف کردن در کاهش هزینه ها کوشا باشند.
فرزاد حکیمی همچنین مصادیق مصرف اعتبارات تشکیل این کارگروه را بهینه سازی مصرف آب،  بهینه سازی مصرف انرژی، مدیریت پسماند، بهینه سازی مصرف اقلام مربوط به مکاتبات اداری، حمل و نقل، ساختمان سبز، اطلاع رسانی و اتقای آموزش کارکنان و استفاده از فن آوری های پاک و سازگار با محیط زیست عنوان کرد.

شایان ذکر است در این جلسه اعضا کارگروه به تبادل نظر و ابراز نکته نظرات خود  در این خصوص پرداختند.

تصاویر خبر