جهش تولید با مشارکت مردم

044-33322222   

جلسه شورای اداری شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی برگزار شد

 شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی

جلسه شورای اداری شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی با حضور مدیرعامل ،معاونین ، روسای ادارات و مسئولین قسمتها در سالن کنفرانس شرکت برگزار شد.

جلسه شورای اداری شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی با حضور مدیرعامل ،معاونین ، روسای ادارات و مسئولین قسمتها در سالن کنفرانس شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی ، جلسه با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و سرود ملی آغاز شد .
در ادامه مدیر عامل شرکت در سخنانی از تلاش و کوشش همکاران شرکت در تمام بخشها تقدیر و تشکر کرد . یداله سلطانی سپس به زلزله های ماه های اخیر در شهرستان خوی اشاره کرد و تصریح کرد : سه زلزله بالای 5 ریشتر از مهر ماه سالجاری در این شهرستان داشتیم که با همت و کوشش همکاران در امداد رسانی و انجام وظایف مربوطه توانستیم عملکرد مطلوبی داشته باشیم .
سلطانی افزود: در سالجاری با وجود خشکسالی و کاهش 49 درصدی بارندگیها نسبت به سال قبل همچنین مدیریت منابع آب توانستیم امسال را با کمترین مشکل آبی در شهرها و روستاها سپری کنیم . وی در ادامه به تشریح اقدامات شرکت در زلزله اخیر خوی پرداخت .
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی به تشریح فازهای تامین آب شرب این شهر پرداخت و خاطر نشان کرد : شهر خوی دارای سه برنامه برای تامین آب پایدار (تامین آب از سد ) است که مرحله اول طرح تامین آب اضطرای این شهر است در مرحله 15 هزار مترمکعب مخزن و 6 حلقه چاه حفر خواهد شد . مرحله دوم یا برنامه میان مدت تامین آب شهر از چاههای فلمن است که محل آن مشخص شده و مطالعات آن در حال تکمیل شدن است . برنامه بلند مدت انتقال آب از سد آغچای یا الند می باشد .
سلطانی گفت : از مهمترین اقدامات انجام شده این شرکت در سال 1401 میتوان به تکمیل مخزن 2 هزار متر مکعبی شهر قطور، تکمیل عملیات مخزن 5 هزار متر مکعبی شهرک ولیعصر، حفر چاه در روستاهای دارای مشکل، اجرای مخزن و خط انتقال روستای زری، اخد ماده 23 فاضلاب برای شهر خوی و شهر دیزج دیز و همچنین تصفیه خانه فاضلاب روستای وار اشاره کرد .

در ادامه جلسه معاونین و روسای ادارات تابعه به تشریح عملکرد و برنامه سال آتی پرداختند .

تصاویر خبر